خدمات مرکز


دوربین امنیتی برای تشخیص چهره افرادی که قبلا دیده اید
news-image


دوربین امنیتی شرکت Canary به زودی به قابلیتی مجهز خواهد شد که به کمک آن می توانید متوجه شوید که کسانی که در مقابل این دوربین قرار دارند را قبلا چه زمانی دیده اید.
شرکت Canary خدمات امنیت خانگی را عرضه می کند و در این رده یک نام مناسب و مشهور به حساب می آید. خدمات دوربین های امنیتی این شرکت معمولا در میان بهترین ها قرار دارند. با این وجود محصول جدید این شرکت اندکی بحث برانگیز از کار درآمده است.

این دوربین جدید قابلیتی را در اختیار کاربر قرار می دهد که موجب می شود تا بتوان چهره افرادی که قبلا دیده اید را تشخیص داده و هشدار مربوطه به این موضوع را دریافت کرد. این خدمات که به صورت رایگان به کاربران عرضه می شود موجب می شود تا تصاویر افرادی که در برابر این دوربین قرار می گیرند، در حافظه این سیستم ذخیره میشوند. در ادامه می توان متوجه شد که فردی که در برابر دوربین ظاهر شده است، قبلا به خانه شما مراجعه کرده بوده یا خیر. حتی زمان مراجعه فرد نیز به شما نشان داده می شود.

منبع خبر:سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
لباس مرد عنکبوتی با فناوری نانو

در سال‌های گذشته یک فیزیکدان موفق به ساخت فرمول چسبی شده است


news-image
کاهش استرس بیماران در کلینیک دندانپزشکی آینده

مرکز دندانپزشکی دقیق دانشگاه کلمبیا (آمریکا) به فناوری‌های پیشرفته‌ای تجهیز شده است که علاوه بر کاهش مدت زمان انتظار و ک ...


news-image
دانشگاه ها برای انقلاب صنعتی چهارم آماده می شوند

با توجه به وجود پنج میلیون دانشجو در دانشگاه‌های کشور وعدم وجود شغل‌های دولتی باید به سمت توانمندسازی تولید و اشتغال با ...